Музей РВСП

Музей РВСП

Національний військово-історичний музей України як основний культурно-просвітницький та патріотично-виховний заклад Збройних Сил України в умовах загрози національній безпеці України та з метою проведення виваженої державної політики щодо врегулювання конфлікту дипломатичними методами, закликає зберігати спокій, не реагувати на провокації силовими методами, берегти державне майно та об’єкти культурної національної спадщини.

Серед пріоритетів національних інтересів Законом України «Про основи національної безпеки України» від 19.06.2003 р. № 964–IV визначено інтеграцію України в європейський політичний, економічний і правовий простір. Україна взяла курс на реалізацію вказаного напряму державної політики. В цих умовах Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації було прийнято рішення щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, посилаючись на те, що існує загроза життю громадян Російської Федерації, які проживають в Україні.

Це неправдива інформація, яка використовується з метою спровокувати міжнаціональні конфлікти в середині країни. В Україні відбувається процес становлення демократичного суспільства і втручання у внутрішню політику суверенної держави з боку інших держав є необґрунтованим і незаконним.

Збройні Сили України мобілізовані для захисту національних інтересів українського народу – носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні, його життєво-важливих матеріальних, інтелектуальних і духовних цінностей.

Враховуючи необхідність забезпечення воєнної безпеки та оборони України, закликаємо усвідомити відповідальність у справі підтримання міжнародної стабільності, діяти виважено та у відповідності до розпоряджень діючого уряду держави.